Koszmarny wypadek w Wieprzu [FOTO] [AKTUALIZACJA]

Region, Wadowice, Andrychów, Zator, Na sygnale, Wiadomości, 21.10.2017 13:40, red
Do tego zdarzenia doszło w sobotnie popołudnie.
Koszmarny wypadek w Wieprzu [FOTO] [AKTUALIZACJA]


W sobotę (21.10) około godziny 13:00 na drodze wojewódzkiej w Wieprzu, w rejonie szkoły nr 2, z nieznanych powodów kierowca przewożącej trociny ciężarówki stracił panowanie nad pojazdem. Ciężarówka przewróciła się na bok. Kabina auta roztrzaskała się o murowane ogrodzenie.

Strażacy przez kilkadziesiąt minut próbowali wydobyć kierowcę, obywatela Ukrainy, ze zmiażdżonej kabiny. Niestety, jak się dowiadujemy, mężczyzny nie udało się uratować.

Droga wojewódzka Andrychów - Zator przez kilka godzin była zablokowana.

Samochód należał do firmy z Jaworzna. Na miejsce ściągnięto specjalistyczny ciężki wóz z Krakowa do podniesienia ciężarówki.

Interweniowali strażacy, zespoły ratownictwa medycznego oraz policjanci, którzy ustalają dokładne przyczyny tej tragedii.xxx


W związku z wypadkiem na drodze zrobił się spory korek. Jeden kierowców próbował zawrócić i skończyło się to tak....


Kierowca nie odniósł obrażeń.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ewa74, 03.02.2018 12:04

gdzie on wogole wsiada za kierownice jak nawet zawrocic nie umie

Kijos, 23.10.2017 16:12

ten co zawracał to mistrz świata !!!