Koronawirus zdiagnozowany u mieszkańca powiatu oświęcimskiego

, Na sygnale, Wiadomości, 26.03.2020 14:22, red
Nowe informacje.
Koronawirus zdiagnozowany u mieszkańca powiatu oświęcimskiego
W czwartek (26.03 po południu Urząd Wojewódzki w Krakowie informuje, że badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u kolejnych czterech osób w Małopolsce.


Tym razem jest to starszy mieszkaniec Nowego Sącza, który będzie przebywał w izolacji domowej, dwaj mężczyźni w sile wieku z Krakowa (jeden z nich pozostanie w izolacji domowej, drugi aktualnie przebywa w Specjalistycznym Szpitalu im. S. Żeromskiego w Krakowie), a także mężczyzna w sile wieku z powiatu oświęcimskiego, który przebywa w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie.

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Oświęcimiu informuje, że obecnie na kwarantannie domowej przebywa 415 mieszkańców powiatu.

W sąsiednim powiecie wadowickim z ostatnich dniach zdiagnozowano cztery przypadki.

Aktualnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 63 osób.

Zobacz także: inne informacje z regionu w sprawie zagrożenia koronawirusem: www.mamnewsa.pl/koronawirus-wiadomosci

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy