Kolizja z udziałem nietrzeźwego kierowcy

, Na sygnale, Wiadomości, 22.10.2019 14:44,
Kolizja z udziałem nietrzeźwego kierowcy

Policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze zatrzymali 27 – letniego mieszkańca Zatora podejrzanego o jazdę w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji drogowej.

Jak informuje policja, do zdarzenia doszło w ubiegłą niedzielę (20 października) w Zatorze. Tuż przed godziną 19.00 policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące kolizji do której doszło na ulicy Słowackiego. Na miejsce natychmiast udał się jeden z patroli.

W trakcie czynności policjanci ustalili, że 28 – letni mieszkaniec Zatora kierując samochodem marki Opel Corsa najechał na tył samochodu marki Ford Focus, którym kierował 30 – letni mieszkaniec Skierniewic. Podczas badania stanu trzeźwości okazało się, że powodem opóźnionej reakcji kierującego corsą był stan nietrzeźwości. Badanie wykazało 0,67 promila alkoholu.

Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka kara grzywny.

źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy