Kolizja przy Kauflandzie. Po naszej publikacji jest pozytywne zakończenie tej sprawy

, Na sygnale, Wiadomości, 18.09.2019 17:30, DK
Pomogli Czytelnicy mamNewsa.pl
Kolizja przy Kauflandzie. Po naszej publikacji jest pozytywne zakończenie tej sprawy

Jak pisaliśmy w artykule (Kamer mnóstwo na ulicach, ale nie zawsze się przydają [VIDEO) w lipcu na parkingu obok Kauflandu w Andrychowie doszło do kolizji: kierująca renault scenic podczas cofania uderzyła w audi, powodując spore uszkodzenia w tym samochodzie. Kierująca renault odjechała.

Właściciel uszkodzonego samochodu zgłosił sprawę na policję, monitoring został zabezpieczony. Sprawa jednak, z powodu niemożności ustalenia sprawcy została umorzona po dwóch miesiącach.

Jest jednak szczęśliwe zakończenie tej historii. Po naszej publikacji, zgłosiło się wiele osób, które znały sprawcę całego zamieszania. Po skontaktowaniu się ze sprawcą okazało się, że nawet nie zauważył uderzenia w inne auto, przeprosił za zaistniałą sytuację oraz zapłacił właścicielowi uszkodzonego auta za szkodę.

Trzeba tutaj nadmienić, że świetną pracę wykonali operatorzy z Urzędu Miejskiego, którzy dziennie oglądają mnóstwo takich sytuacji i czasami muszą się wykazać nie lada instynktem z powodu braków w sprzęcie. Wiele z takich spraw udaje się pozytywnie zakończyć.

W dalszym ciągu poszukiwany jest sprawca kolizji jaka miała miejsce w poniedziałek (16.09) w Targanicach. O tej sytuacji pisaliśmy w artykule Uderzył w auto i nawet się nie zatrzymał. Sprawca tej kolizji jest poszukiwany

Jeżeli macie jakieś informacje na ten temat prosimy o kontakt z policją.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

obserwator2012, 20.09.2019 16:07

Kolejna mistrzyni jazdy na wprost WSTYD

Keson, 18.09.2019 20:59

Wstyd działa lepiej nic Policja