Kolejni pijani kierowcy zatrzymani

, Na sygnale, Wiadomości, 13.11.2017 15:13, red
Zator, Witkowice, Graboszyce, Sułkowice - w tych miejscowościach policja zatrzymała kolejnych pijanych kierowców.
Kolejni pijani kierowcy zatrzymani

10 listopada o godzinie 14.00 podczas patrolu ulicy Krakowskiej w Zatorze policjanci zauważyli nietrzeźwego rowerzystę. Zatrzymali go do kontroli drogowej. Badanie stanu trzeźwości 51 – letniego mieszkańca Palczowic wykazało 2,03 promile alkoholu.

11 listopada o godzinie 14:00 w Witkowicach na ulicy Widokowej policjanci zatrzymali do kontroli drogowej motorowerzystę. Okazało się, że 45 - letni mieszkaniec Lędzin, posiada cofnięte uprawnienia do kierowania.

O godzinie 16.40 podczas patrolu na terenie Graboszyc policjanci zauważyli jadącego „wężykiem” rowerzystę. Badanie stanu trzeźwości 54 – letniego mieszkańca Wadowic wykazało 2,66 promila alkoholu.

Z kolei w Sułkowicach k. Andrychowa na ulicy Centralnej w piątek w nocy miał miejsce wypadek. Kierowca samochodu osobowego jazdę zakończył tam w rowie. Został odwieziony do szpitala. Miał 1,7 promila alkoholu we krwi.źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy