Kolejne przypadki zachorowań, drugi w Małopolsce [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 16.03.2020 16:20, red
Najnowsze informacje o kolejnych przypadkach koronawirusa.
Kolejne przypadki zachorowań, drugi w Małopolsce [AKTUALIZACJA]
- Mamy 6 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą 3 osób z woj. mazowieckiego (Radom, Warszawa), 1 osoby z woj. małopolskiego (Kraków) i 2 osób z woj. śląskiego (Zawiercie). Pacjenci są w stanie stabilnym - poinformowało w poniedziałek po godz. 16:00 Ministerstwo Zdrowia.

- Kobieta w sile wieku przebywa aktualnie w kwarantannie domowej, jest w stanie dobrym. Dalsze czynności medyczne będą podejmowane stosownie do oceny stanu zdrowia - informuje biuro prasowe wojewody małopolskiego, a dotyczy osoby zakażonej w Małopolsce.

Kobieta w ostatnim czasie przyjechała z Austrii.

Do tej pory w Polsce stwierdzono 156 przypadków koronawirusa. Trzy osoby zmarły.

AKTUALIZACJA
O godz. 21:00 Ministerstwo Zdrowia poinformowano o kolejnych 21 nowych przypadkach koronawirusa w Polsce, w tym czwartym śmiertelnym - w szpitalu w Łańcucie zmarł 67-letni mężczyzna, który - jak poinformowano - od początku był w stanie ciężkim i miał choroby współistniejące.

W sumie do godziny 21:00 potwierdzono już 177 przypadków koronawirusa w Polsce.


W Małopolsce sytuacja bez zmian.

Zobacz także:

inne informacje z regionu w sprawie zagrożenia koronawirusem: www.mamnewsa.pl/koronawirus-wiadomosci

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy