Kolejne nielegalne maszyny zarekwirowane przez policję. Ile jeszcze?

, Na sygnale, Wiadomości, 04.06.2019 14:21, INFORMACJA PRASOWA
Kolejne nielegalne maszyny zarekwirowane przez policję. Ile jeszcze?

Policjanci z Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim wraz z Policjantami Zespołu do Walki z Korupcją i Przestępczością Gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej, a także funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej z Krakowa zlikwidowali kolejny nielegalny punkt do urządzania gier na automatach hazardowych.

Punkt zlokalizowany był w Makowie Podhalańskim na ul. 3 Maja. Wówczas zabezpieczone zostały dwie maszyny przez funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej z Krakowa. Funkcjonariusze ustalają osoby odpowiedzialne za ten proceder.

Zgodnie z prawem, za posiadanie nielegalnych automatów w lokalach gastronomicznych, handlowych i usługowych grożą surowe kary w wysokości 100 tysięcy złotych od jednego automatu. Taką karę pieniężną może ponieść nie tylko właściciel nielegalnych automatów, ale także osoba, która wydzierżawia lub wynajmuje lokal, w którym umieszczane są nielegalne maszyny. Za organizowanie gier hazardowych poza wysoką grzywną grozi również kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy