Kolejna taka historia. Nieuczciwa kobieta znalazła kartę i robiła nią zakupy w sklepach

, Na sygnale, Wiadomości, 06.07.2019 09:00, red
Nim karta została zastrzeżona, kobieta wykonała kilka transakcji po 50 zł każda.
Kolejna taka historia. Nieuczciwa kobieta znalazła kartę i robiła nią zakupy w sklepach
Jak informuje wadowicka policja, 2 lipca mieszkanka powiatu wadowickiego złożyła zawiadomienie w Komendzie Powiatowej Policji w Wadowicach z treści którego wynikało, że podczas robienia zakupów na terenie Wadowic poprzez roztargnienie zapomniała zabrać z lady sklepowej kartę płatniczą, którą dokonywała zakupów.

Po krótkim czasie zorientowała się i wróciła do sklepu, gdzie wspólnie z pracownikami sklepu ustaliła, że kobieta stojąca za nią w kolejce zabrała jej kartę.

- W wyniku podjętych czynności przez funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego KPP Wadowice tożsamość kobiety została ustalona. Jak się okazało 58-letnia mieszkanka powiatu wadowickiego w krótkim odstępie czasu dokonała czterech transakcji kartą płatniczą płacąc zbliżeniowo za zakupy w różnych sklepach. Dodatkowo usiłowała dokonać kolejnych transakcji, jednak zamierzonego celu nie osiągnęła, gdyż karta została zablokowana przez właścicielkę. Nieuczciwej kobiecie postawiono pięć zarzutów z art. 278 KK, 279 KK, do wszystkich się przyznała - informuje wadowicka policja.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

stefanbatory, 06.07.2019 16:03

Kiedyś znalazłem kartę pod Kauflandem. Bez zastanowienia natychmiast odwiozłem ją na komisariat w Andrychowie. Jakież było moje zdziwienie jak pan w błękitnym przebraniu zapytał po co ją przywiozłem. A tu taka afera. Juz nawet tam dotarła cywilizacja i wiedzą do czego służy.