Jest nowy szef powiatowej policji

, Na sygnale, Wiadomości, 27.02.2019 13:20, red
Podinspektor Arkadiusz Śniadek wcześniej był komendantem w Andrychowie oraz w Oświęcimiu.
Jest nowy szef powiatowej policji
W środę (27.02) w wadowickiej komendzie odbyło się powitanie podinspektora Arkadiusza Śniadka, któremu Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie nadinspektor dr Krzysztof Pobuta powierzył pełnienie obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Wadowicach.
- Podczas uroczystej zbiórki kadry kierowniczej Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach, rozkaz o powierzenie obowiązków wręczył nowemu komendantowi pełniący obowiązki Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie mł. insp. Piotr Morajko, który gratulował nowo powołanemu komendantowi, a także życzył dalszych sukcesów zawodowych - informuje Agnieszka Petek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.
Podinspektor Arkadiusz Śniadek jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Wyższej Szkoły Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach. Służbę w Policji rozpoczął w dniu 1 grudnia 1990 r. Początkowo był związany z pionem prewencji Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu, najpierw jako policjant Ogniwa Patrolowo – Onterwencyjnego, a następnie dzielnicowy. W 1998 roku rozpoczął służbę w Zespole Dochodzeniowo – Śledczym Wydziału Ruchu Drogowego. W 2006 roku objął stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego, a w rok później został mianowany na stanowisko Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego.

1 stycznia 2016 roku w drodze awansu służbowego został powołany na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Andrychowie, którym kierował przez przeszło dwa lata. W dniu 12 marca 2018 roku, również w drodze awansu służbowego, powrócił do oświęcimskiej komendy jako pełniący obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Oświęcimiu, a następnie 11 czerwca 2018 roku został powołany na to stanowisko. Zgodnie z rozkazem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie od dnia 27 lutego 2019 roku pełni obowiązki na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Wadowicach. Odznaczony Srebrnym Medalem Za Długoletnią Służbę.
źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy