Inwazja os i szerszeni. Nawet w przedszkolu

, Na sygnale, Wiadomości, 11.09.2019 09:30, WB
Inwazja os i szerszeni. Nawet w przedszkolu
Ostatnie dni to prawdziwa inwazja os i szerszeni. Strażacy codziennie są wzywani do usuwania gniazd tych uciążliwych owadów. Wyjeżdżają do budynków użyteczności publicznej i tam, gdzie zagrożone jest czyjeś zdrowie.

W środę (11.09) rano strażacy interweniowali w przedszkolu przy ulicy Metalowców w Andrychowie, gdzie szerszenie zagrażały dzieciom.

W takich sytuacji można liczyć na pomoc strażaków. Strażacy wyjeżdżają i usuwają gniazda os i szerszenie w budynkach użyteczności publicznej, ale bywa że również w prywatnych domach - gdy owady są bardzo uciążliwe i zagrażają bezpieczeństwu ludzi. W pozostałych sytuacjach z problemem należy radzić sobie samemu lub wezwać specjalistyczną firmę, która usunie uciążliwe owady.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy