Imprezę sylwestrową zakończył za kratkami

, Na sygnale, Wiadomości, 03.01.2019 14:20, red
23-letni mieszkaniec powiatu wadowickiego świętowanie Sylwestra zakończył w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych.
Imprezę sylwestrową zakończył za kratkami

Jak informuje policja, w noc sylwestrową tuż po godz. 4:00 wadowiccy policjanci interweniowali w jednym z domów w gminie Wadowice, gdzie zaproszony na imprezę 23-latek uszkodził elementy wyposażenia budynku (powodując straty na kwotę około 1500 złotych).

- Mężczyzna był nietrzeźwy - jak wykazało badanie miał w organizmie 1,8 promila alkoholu. Był agresywny. Mundurowi pouczali go, aby zachowywał się zgodnie z prawem lecz ten nie tylko nie reagował na wydawane polecenia, ale naruszył nietykalność cielesną jednego z policjantów. Imprezowicz został zatrzymany i przedstawiono mu zarzut uszkodzenia mienia (art. 288 KK) oraz naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza (art. 222 KK). Grozi mu kara pobawienia wolności do lat 5 - informuje Agnieszka Petek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.


źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy