Groźny wypadek na skrzyżowaniu, kilka osób trafiło do szpitala

, Na sygnale, Wiadomości, 25.08.2019 08:41,
Wypadek w Oświęcimiu z udziałem mieszkanki powiatu wadowickiego.
Groźny wypadek na skrzyżowaniu, kilka osób trafiło do szpitala

Jak informuje policja, w sobotę (24.08) o godzinie 17.00 w Oświęcimiu na skrzyżowaniu ulic Tysiąclecia ze Śniadeckiego doszło do zdarzenia drogowego. Jak ustalili policjanci mieszkaniec Raciborza kierując samochodem marki Skoda wyjeżdżając z drogi podporządkowanej zderzył się z samochodem marki Opel którym kierował mieszkaniec Oświęcimia, który z kolei uderzył w samochód nauki jazdy marki Hyundai, którym kierowała mieszkanka powiatu wadowickiego.

Aby z samochodu wydostać pasażerkę opla strażacy użyli specjalistycznego sprzętu, następnie została ona przewieziona na badania do szpitala. Badania w szpitalu przechodzi również 10 letnia dziewczynka, która również była pasażerką opla.

Do szpitala na badania trafili również instruktor nauki jazdy i jego kursantka, która kierowała Hyundaiem.

źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy