Groźne zderzenie. Auta w rowie na drodze wojewódzkiej [FOTO] [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 05.12.2018 13:45, PG
Groźne zderzenie. Auta w rowie na drodze wojewódzkiej [FOTO] [AKTUALIZACJA]

W środę (05.12.) około godz. 13:00 doszło do niebezpiecznego wypadku na drodze wojewódzkiej nr 948 w Grojcu, na trasie Oświęcim - Kęty. Na ulicy Beskidzkiej zderzyły się dwa samochody: skoda i BMW. W związku z tym na miejscu pracują służby ratunkowe. Aktualnie wprowadzony został ruch wahadłowy.

Jak wstępnie ustalili policjanci do zderzenia dwóch pojazdów doszło w chwili, gdy 27 – letni mieszkaniec gminy Oświęcim, kierując samochodem marki BMW wyprzedzał dwa inne pojazdy, w tym samochód marki Skoda, którym kierował 48 – letni mieszkaniec powiatu bielskiego, a który również miał wykonywać manewr wyprzedzania. W wyniku zderzenia oba pojazdy znalazły się poza jezdnią. Do szpitala na badania zostali przewiezieni obaj kierowcy.

Dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia zostaną ustalone w trakcie postępowania.

foto: PB

foto: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 05.12.2018 20:19

jak ktos pyta to zyje