Dzięki policjantom pies trafił do właściciela

Region, Zator, Na sygnale, Wiadomości, 08.03.2018 13:45,
Nietypowa interwencja policjantów.
Dzięki policjantom pies trafił do właściciela

Internet pełny jest ogłoszeń i rozpaczliwych apeli o pomoc w odnalezieniu zaginionego psa. Tym razem się udało. 7 marca tuż przed godziną 5.00 policjanci otrzymali zgłoszenie od kierowcy, który przywiózł towar do jednego z hipermarketów w Zatorze, o błąkającym się po parkingu psie.

- Policjanci pojechali we wskazane miejsce, a następnie spokojnie, zyskując zaufanie dużego, białego labradora, zabrali go do radiowozu. Niestety pies, na założonej na szyi obroży, nie posiadał zapisanego adresu, więc funkcjonariusze zabrali wystraszonego czworonoga do budynku komisariatu. Napoili go, a następnie w rozmowie z mieszkańcami zaczęli poszukiwać właściciela. O znalezieniu psa poinformowano również schronisko dla zwierząt - informuje Małgorzata Jurecka, rzecznik KPP Oświęcim.

Około godziny 8.00 do komisariatu zgłosił się mieszkaniec Zatora, który dowiedział się, że policjanci szukają właściciela białego labradora. Piesek rozpoznał swojego pana, pod którego opiekę został oddany. Właściciel dziękując policjantom zobowiązał się do zapewnienia pupilowi odpowiedniej opieki.


źródło: policja


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 10.03.2018 07:31

(...) Właściciel dziękując policjantom zobowiązał się do zapewnienia pupilowi odpowiedniej opieki. (...) czyli porządny łańcuch żeby tym razem nie uciekł

igor102, 08.03.2018 17:42

dobrze że nie chciał przejść przez jezdnię ...wszystkie kundle by znowu ujadały ...