Dwie nieprzytomne osoby trafiły do szpitala. Co tam się wydarzyło? [AKTUALIZACJA]

Region, Andrychów, Na sygnale, Wiadomości, 11.02.2018 13:55, red
Interwencja służb ratowniczych w Sułkowicach k. Andrychowa.
Dwie nieprzytomne osoby trafiły do szpitala. Co tam się wydarzyło? [AKTUALIZACJA]

W niedzielę (11.02) około południa służby ratunkowe interweniowały w jednym z domów w Sułkowicach k. Andrychowa, przy ulicy Racławickiej. Na razie dokładnie nie wiadomo, co tam się wydarzyło.

Od oficera dyżurnego policji dowiedzieliśmy się jedynie, że dwóch mężczyzn w stanie nieprzytomnym zostało odwiezionych karetkami do szpitala. Nie wiadomo, co im się stało. To dopiero jest ustalane, są różne podejrzenia. Obaj panowie - są to bracia w wiejsku 59 i 60 lat - przebywają w szpitalu.

Nieoficjalnie wiadomo, że mogli zatruć się alkoholem niewiadomego pochodzenia, ale policja w tej chwili nie potwierdza tych informacji. Brana pod uwagę jest także wersja zatrucia tlenkiem węgla.

Sprawę wyjaśnia policja. - Powołany został biegły sądowy, który ma za zadanie wyjaśnić, co było przyczyną zatrucia - informuje nad asp. szt. Dariusz Stelmaszuk z KPP Wadowice.

W niedzielę na miejsce wezwano także strażaków, którzy przeprowadzili pomiary w mieszkaniu. Wykluczyli obecność tlenku węgla (czadu) w powietrzu.


AKTUALIZACJA: 12.02.2018

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy