Dwie akcje policji, celników i Straży Granicznej w Andrychowie

, Na sygnale, Wiadomości, 30.01.2019 08:55, red
Dwie osoby z Ukrainy zatrzymane, dwie inne osoby mają iny problem....
Dwie akcje policji, celników i Straży Granicznej w Andrychowie

Jak informuje policja, 24 stycznia 2019 roku policjanci Wydziału Kryminalnego w Andrychowie wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej w Zakopanem przeprowadzili działania mające na celu sprawdzenie legalności pobytu obywateli Ukrainy przebywających na terenie dwóch firm w gminie Andrychów.

W jednym z obiektów funkcjonariusze ujawnili i zatrzymali dwóch 27-latków, którzy nie posiadali ważnych dokumentów. Mężczyźni zostali przewiezieni do Placówki Straży Granicznej w Zakopanem, gdzie przeprowadzono z nimi czynności administracyjne związane z przeterminowanym pobytem na terenie RP.

Z kolei 28 stycznia br. kryminalni tym razem z funkcjonariuszami Urzędu Celno – Skarbowego w Krakowie przeprowadzili działania na terenie miasta, podczas których w jednym z andrychowskich lokali ujawnili trzy nielegalne automaty do gier, które zabezpieczyli. Zarówno właścicielowi nielegalnych maszyn jak również osobie, która wynajęła lokal grozi wysoka grzywna oraz kara pozbawienia wolności do lat 3.


źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

gepard czester, 30.01.2019 09:35

Chore prawo. Jak wynajmę komuś mieszkanie i ten ktoś będzie w nim handlował narkotykami to też pójdę siedzieć za współudział? Przecież nie mogę wejść do lokalu bez zgody najemcy a tym bardziej grzebać w jego rzeczach.