Dwa wypadki, osiem kolizji i jedno przekroczenie prędkości

, Na sygnale, Wiadomości, 08.10.2018 16:20, PG

Weekend na drogach powiatu wadowickiego.

Dwa wypadki, osiem kolizji i jedno przekroczenie prędkości

W niedzielę (07.10.) w Barwałdzie Dolnym o godz. 16:20 doszło do poważnego wypadku drogowego. Kierujący fiatem seicento podczas włączania się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo motocykliście, doprowadzając do zderzenia pojazdów. Wywrócony motocykl siłą pędu uderzył w prawidłowo idącą pieszą a następnie w toyotę yaris, której kierująca oczekiwała na włączenie się do ruchu.

Piesza została zabrana przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala. Motocyklista doznał lekkich obrażeń. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

W sobotę (06.10) po południu na os. Szczęśniaki w Rzykach na prostym odcinku drogi gminnej doszło do zderzenia czołowego quada, którego kierowca był trzeźwy a motorowerem kierowanym przez małoletniego.

W wyniku tego zdarzenia małoletni z obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Krakowie.


W sobotę i niedzielę, oprócz tych dwóch wypadków drogowych, na terenie powiatu wadowickiego doszło jeszcze do ośmiu kolizji i jednego zdarzenia w Choczni związanego z przekroczeniem dozwolonej prędkości.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy