Dwa dachowania, są ranni

Region, Wadowice, Andrychów, Na sygnale, Wiadomości, 06.10.2017 12:43, (red)
Do wypadków doszło w Targanicach i Witanowicach.
Dwa dachowania, są ranni

Do pierwszego niebezpiecznego zdarzenia doszło pół godziny po północy w nocy z czwartku na piątek. Jak informuje nas Agnieszka Petek, rzecznik KPP Wadowice, ulicą Beskidzką w Targanicach jechał peugeot. Nagle przed samochód wbiegła sarna. Kierujący próbując uniknąć zderzenia, stracił panowanie nad pojazdem – w efekcie samochód kilkukrotnie dachował. Rannym kierowcą zajął się zespół ratownictwa medycznego.

Do podobnego zdarzenia doszło w piątek przed południem w miejscowości Witanowice w rejonie mostu na Skawie. Kierujący mazdą stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i doprowadził do dachowania. Pasażerka została poszkodowana i trafiła do szpitala. Kierowca dostał mandat.

ZOBACZ TAKŻE

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy