Duża wpadka z narkotykami. Dwóch 24-latków usłyszało zarzuty

, Na sygnale, Wiadomości, 28.01.2020 13:50,
Policjanci zabezpieczyli ponad pół kilograma narkotyków.
Duża wpadka z narkotykami. Dwóch 24-latków usłyszało zarzuty

Prawie 600 gramów zabezpieczonej marihuany, kilka gramów kokainy, amfetamina oraz tabletki extazy to efekt kontroli drogowej, a później przeszukania mieszkania dwóch 24-letnich mieszkańców powiatu suskiego. Obaj mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Pierwszy z nich usłyszał zarzuty za posiadanie i handel narkotykami, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Drugiemu przedstawiono zarzuty posiadania substancji psychoaktywnej. Teraz Sąd może go skazać na 3 lata więzienia.

Jak informuje policja, wszystko zaczęło się od kontroli drogowej na ul. Podksięże w Suchej Beskidzkiej. Policjanci zatrzymali do sprawdzenia samochód marki Audi, w którym podróżowało dwóch mężczyzn. W bagażniku auta policjanci znaleźli charakterystyczny susz roślinny w ilości ponad pół kilograma.

Przy jednym z mężczyzn dodatkowo znaleziono biały proszek, który po sprawdzeniu testerem okazał się kokainą, natomiast u drugiego 24-latka małe zawiniątko, w którym według wskazań testera była amfetamina.

- W trakcie przeszukania miejsca zamieszkania u jednego z nich znaleziono dodatkowo 7 tabletek extazy. Resztę weekendu mężczyźni spędzili w policyjnych celach, a w poniedziałek usłyszeli zarzuty. Pierwszy z mężczyzn usłyszał zarzuty posiadanie i handel narkotykami, za co grozi mu do 10 lat więzienia. W ramach policyjnego dozoru będzie musiał meldować się w suskiej komendzie. Jego rówieśnikowi postawiono zarzut posiadania narkotyków, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności - czytamy w policyjnym komunikacie.

źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy