Drugi dzień poszukiwań zaginionego Michała, mieszkańcy przyłączyli się do akcji [FOTO] [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 28.09.2019 15:00,
Około godz. 13:00 w sobotę (28.09.) działania w okolicy ulicy Biała Droga zostały zakończone.
Drugi dzień poszukiwań zaginionego Michała, mieszkańcy przyłączyli się do akcji [FOTO] [AKTUALIZACJA]
W sobotę od rana na terenie Andrychowa trwają poszukiwania zaginionego Michała Kowalskiego ze Spytkowic. Działania koncentrują się w rejonie Białej Drogi. Przypomnijmy, że dzień wcześniej w okolicach Białej Drogi znaleziono jego samochód.

Do poszukiwań policja zadysponowała specjalnego drona oraz psy tropiące, a w sobotni poranek do akcji poszukiwawczej przyłączyli się także zainteresowani mieszkańcy.

Jak przekazuje nam oficer prasowy KPP Wadowice Agnieszka Petek około godz. 13:00 w sobotę (28.09.) działania w okolicy ulicy Biała Droga zostały zakończone. Teren został sprawdzony w promieniu 1,5 kilometra. W piątek (27.09.) w poszukiwaniach brało udział 120 osób w tym: policjanci, strażacy i psy tropiące. Do działań, które zakończono o 20:00, użyto także dronów i quadów. W sobotę (28.09.) w godzinach porannych wznowiono akcję, w której wzięło udział około 40 policjantów i strażaków a także dodatkowo pomagali zainteresowani mieszkańcy.

W dalszym ciągu mężczyzny jednak nie odnaleziono. Policjanci nadal prowadzą czynności procesowe i operacyjne zmierzające do ustalenia miejsca pobytu Michała.

Aktualizacja godz. 15:00, 28.09.2019.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy