Dachowanie na Białej Drodze [FOTO]

, Na sygnale, Wiadomości, 11.02.2019 13:50, WB
Dachowanie na Białej Drodze [FOTO]
W poniedziałek (11.02.) po godz. 13:00 na ul. Biała Droga w Andrychowie doszło do zdarzenia drogowego. Kierowca samochodu osobowego dachował i trafił do rowu. Pojazdem podróżowała jeszcze pasażerka. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

- Kierujący samochodem marki ford focus stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego uszkodził ogrodzenie jednej z posesji a następnie wjechał do przydrożnego rowu wywracając pojazd na dach. Mężczyzna był trzeźwy i został ukarany mandatem. - informuje nas rzecznik wadowickiej policji Agnieszka Petek.

Na miejscu działania prowadzi straż pożarna. Policja ustala dokładne przyczyny tego zdarzenia.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

maria, 13.02.2019 06:24

Jak można to coś co kierowało tym samochodem nazwać kierowcą chłopie daj sobie spokój i sam oddaj prawo jazdy bo jesteś zagrożeniem dla innych uczestników ruchu.

bazyl, 11.02.2019 21:41

Aniołek nad nimi czuwał bo gdyby uderzyli w przepust który widać kilka metrów wcześniej to trup ścieliłby się gęsto

znanywmiescie, 11.02.2019 16:54

Na pewno nie jechał przepisowo w tym miejscu bo nie leżał by na dachu