Dachowanie i zderzenie z jeleniem. Kolizje na drogach powiatu

Region, Wadowice, Na sygnale, Wiadomości, 09.02.2018 12:00, PG

Pogoda nie rozpieszcza kierowców.

Dachowanie i zderzenie z jeleniem. Kolizje na drogach powiatu

W czwartek (08.02.) w Kalwarii Zebrzydowskiej na ul. Tadeusza Kościuszki około godz. 15:00 nieustalony kierujący, nieustalonym samochodem doprowadził do zderzenia z prawidłowo zaparkowanym samochodem marki renault a następnie odjechał z miejsca kolizji. Czynności wyjaśniające w tej sprawie prowadzi komisariat policji w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Natomiast około 15:40 w Witanowicach na ul. Krakowskiej (słynne serpentyny) kierująca samochodem ford mondeo nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego utraciła panowanie nad pojazdem i wjechała do rowu po lewej stronie drogi. Pojazd dachował [na zdjęciu]. Kobieta doznała ogólnych potłuczeń i została zabrana przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala. Została także ukarana mandatem.

W akcji brali udział strażacy zawodowi z JRG Wadowice oraz strażacy ochotnicy z OSP Marcyporęba, OSP Witanowice.

Po godz. 23:00 w miejscowości Wyźrał kierujący samochodem marki volvo uderzył w jelenia, który wbiegł bezpośrednio pod nadjeżdżający pojazd w efekcie czego kierowca stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu.


foto: OSP Marcyporęba

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy