Czujnik tlenku węgla włączył się podczas mszy. Interweniowało pogotowie

Region, Kęty, Na sygnale, Wiadomości, 03.12.2017 14:55, red
Niebezpieczne zdarzenie podczas niedzielnej mszy.
Czujnik tlenku węgla włączył się podczas mszy. Interweniowało pogotowie
Do zdarzenia doszło w niedzielę (3.12) podczas przedpołudniowej mszy św. w kościele św. Małgorzaty i Katarzyny w Kętach. Jeden z mieszkańców opowiada nam, że nagle podczas mszy zaczął „pikać” czujnik tlenku węgla, a niektóre osoby zaczęły wychodzić kościoła, bo źle się poczuły.

- Czujnik pikał przez dłuższy czas, ale msza nie została przerwana, nie było ewakuacji. Ksiądz tylko kazał otworzyć drzwi, żeby przewietrzyć kościół i kontynuował mszę – mówi nam mieszkaniec.

Jak udało nam się potwierdzić, w związku z tym zdarzeniem do kościoła wezwane zostało pogotowie ratunkowe. Zespół ratownictwa medycznego udzielił pomocy jednej osobie – kobiecie, która źle się poczuła.

Nie wiadomo, dlaczego Straż Pożarna nie została wezwana, choć zwykle w takiej sytuacji strażacy interweniują.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy