Co było przyczyną pożaru i wybuchu w mieszkaniu? Są wstępne hipotezy

, Na sygnale, Wiadomości, 25.02.2019 09:50, red
Do zdarzenia doszło w piątek w nocy w Andrychowie.
Co było przyczyną pożaru i wybuchu w mieszkaniu? Są wstępne hipotezy
Do zdarzenia doszło w piątek (22.02) w nocy przy ulicy Krakowskiej 146a w Andrychowie.

Zobacz: Kumulacja zdarzeń, pożar, wybuch, wypadek [FOTO] [AKTUALIZACJA]

Jak podawano jeszcze w trakcie akcji służb ratowniczych, w mieszkaniu na czwartym piętrze eksplodowała pralka. Pralka uległa spaleniu. Siła uderzenia doprowadziła do wyrwania 2 drzwi w mieszkaniu. Okazało się, że pralka w momencie wybuchu była... wyłączona.

Tajemnicza sprawa. Co było przyczyną tego zdarzenia? Jak informuje nas Agnieszka Petek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach, do ustalenia dokładnych przyczyn eksplozji i pożaru powołany został biegły sądowy.

Jak się nieoficjalnie dowiadujemy, jedna z hipotez zakłada, że doszło do zwarcia w instalacji urządzenia, które znajdowało się na pralce. Doszło do pożaru tego urządzenia, a eksplodowały dezodoranty lub lakier do włosów, które znajdowały się również na pralce obok palącego się urządzenia.

foto: OSP Roczyny

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

martynowski, 27.02.2019 08:54

to ile tych dezodorantów musiało być, żeby wywaliło dwoje drzwi?

kyfy, 25.02.2019 14:28

Kilka lat temu też zapaliła nam się pralka podczas prania .Na szczęście udało się ją ugasić.Od tej pory nie zostawiamy pralki podczas prania bez nadzoru.