Cała seria kolizji. To przez deszcz?

, Na sygnale, Wiadomości, 30.04.2019 11:00,
A może przez nieuwagę kierowców?
Cała seria kolizji. To przez deszcz?
Od niedzieli na drogach regionu doszło do całej serii wypadków i kolizji. We wtorek rano groźnie było w Andrychowie, gdzie samochód wjechał pod pociąg (Zobacz: Zdarzenie z pociągiem na przejeździe w Andrychowie).

We wtorek rano służby ratunkowe interweniowały także Graboszycach na drodze krajowej nr 28, gdzie kierowca wpadł w poślizg i jazdę zakończył w przydrożnym rowie. Nikomu nic się nie stało, ale potrzeba była pomoc strażaków.

Policjanci apelują o zmniejszenie prędkości i dostosowanie jej do warunków drogowych. Przypominają również pewną oczywistość: nawierzchnia drogi w czasie deszczu jest śliska, więc droga hamowania się wydłuża, a przy gwałtownym hamowaniu pojazd wpada w poślizg.


foto: OSP Zator

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

maria, 30.04.2019 15:46

tak panie redaktorze to przez deszcz te kolizje.