Akcja policji na drogach. Znowu posypały się mandaty

, Na sygnale, Wiadomości, 19.10.2018 09:15, red
Akcja policji na drogach. Znowu posypały się mandaty
W środę (17.10) policjanci Wydziału Ruchu Drogowego wadowickiej komendy realizowali na drogach naszego powiatu działania pn. „PRĘDKOŚĆ”. Głównym celem tej akcji jest zapobieganie wypadkom drogowym przez egzekwowanie od kierujących przestrzegania ograniczeń prędkości i innych przepisów ruchu drogowego.


Policjanci zwracali uwagę przede wszystkim na prędkość z jaką poruszają się kierujący, ale również sprawdzali stan trzeźwości osób kierujących, prawidłowość przewożenia pasażerów oraz stan techniczny pojazdów. Mundurowi podczas prowadzonych działań skontrolowali 65 pojazdów, których kierowcy w 57 przypadkach przekroczyli dozwolona prędkość. W działania zaangażowanych było 13 funkcjonariuszy Ruchu Drogowego informuje policja w komunikacie.

- W trosce o bezpieczeństwo podróżujących, wadowiccy policjanci po raz kolejny apelują o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego - apelują policjanci.

źródło: policja.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy