Agresja na ulicy. Niebezpieczny mężczyzna zatrzymany przez strażników miejskich

, Na sygnale, Wiadomości, 05.09.2019 08:45,
Agresja na ulicy. Niebezpieczny mężczyzna zatrzymany przez strażników miejskich
Jak informuje policja, w nocy 31 sierpnia w Suchej Beskidzkiej na ul. Mickiewicza do mieszkańca miasta Sucha Beskidzka podszedł 35-letni mężczyzna, który po krótkiej rozmowie wyrwał mu telefon z ręki, a kiedy właściciel chciał go odzyskać mężczyzna stał się agresywny, zaczął szarpać i uderzać rękoma pokrzywdzonego po głowie.

Sytuacja ta została zauważona przez patrolujących miasto Strażników Miejskich.

- Po rozdzieleniu mężczyzn doprowadzili ich do Komendy Powiatowej w Suchej Beskidzkiej. Na miejscu policjanci odzyskali skradziony telefon, który sprawca schował w odzieży oraz dodatkowo ustalili, iż na miejsce przyjechał samochodem znajdując się w stanie nietrzeźwości tj. 1,84 promila. Tego samego wieczoru sprawca został zatrzymany, a kiedy wytrzeźwiał usłyszał zarzuty kradzieży rozbójniczej oraz kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości - informuje policja z Suchej Beskidzkiej.

źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy