27-letni chuligan obrzucił kamieniami policyjny radiowóz

Region, Sucha Beskidzka, Na sygnale, Wiadomości, 19.06.2018 17:00, PG
Mężczyźnie grozi kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.
27-letni chuligan obrzucił kamieniami policyjny radiowóz

W niedzielę (17.06.) w nocy około godz. 01:20 policyjny patrol udał się do miejscowości Osielec (gmina Jordanów), gdzie w rejonie boiska sportowego miało dojść do szarpaniny pomiędzy młodzieżą.

Na widok radiowozu osoby rozbiegły się. Policjanci zaparkowali radiowóz przed bramą boiska i udali się na ustalenia.

Kiedy przebywali poza pojazdem z pobliskich zarośli nieznany wtedy sprawca obrzucił kamieniami radiowóz powodując odpryski powłoki lakieru i wgniecenia karoserii. Straty wyceniono na ponad 3 tys. zł. Jeszcze tego samego dnia policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę, którym okazał się 27-letni mieszkaniec Osielca. Mężczyźnie przedstawiono zarzut uszkodzenia mienia i potraktowano to jako występek o charakterze chuligańskim. Grozi mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.


źródło: KPP Sucha Beskidzka

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy