21-letni kierowca jechał pod wpływem alkoholu. W samochodzie przewoził marihuanę

, Na sygnale, Wiadomości, 05.08.2019 18:45, PG
Usłyszał zarzut posiadania środków odurzających za co grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.
21-letni kierowca jechał pod wpływem alkoholu. W samochodzie przewoził  marihuanę

Policyjny patrol z Komisariatu Policji w Jordanowie zatrzymał w miejscowości Naprawa (gmina Jordanów) do kontroli samochód. Po przebadaniu kierującego alkomatem okazało się, że młody mężczyzna ma prawie 0,3 promila alkohol w organizmie, a w samochodzie policjanci ujawnili środki odurzające w postaci kilkunastu gramów marihuany, prawie dwa gramy amfetaminy i kilka tabletek ecstasy. 21-latek z powiatu nowotarskiego został zatrzymany, pobrano mu także krew do badań na obecność w organizmie środków odurzających.

Usłyszał zarzut posiadania środków odurzających za co grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. Odpowie także za wykroczenie – kierowanie po użyciu alkoholu, a od wyników badania krwi będzie zależało, czy również za kierowanie pojazdem pod wpływem narkotyków.

Zostało mu zatrzymane prawo jazdy, a na poczet przyszłej kary zabezpieczono także od niego pieniądze.

źródło: KPP Sucha Beskidzka

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy