17-letni 'bohater'. Ukradł rower staruszce

, Na sygnale, Wiadomości, 21.08.2019 12:15,
17-letni 'bohater'. Ukradł rower staruszce
19 sierpnia do komisariatu w Makowie Podhalańskim zgłosiła się 81-letnia kobieta informując, iż został jej skradziony rower o wartości 400 zł.

Kobieta przyjechała na nim po zakupy, a następnie udała się do domu seniora znajdującego się obok. Gdy wróciła, roweru już nie było, a jej zakupy były rozsypane po ziemi.

Dyżurny Komisariatu szybko przekazał informacje o kradzieży patrolowi Policji wraz z opisem roweru. Policjanci kilka ulic dalej napotkali młodego mężczyznę poruszającego się rowerem odpowiadającym wyglądem skradzionemu chwilę wcześniej.

Rower przekazano właścicielce natomiast sprawcę kradzieży, którym okazał się 17-latek ukarano dwoma najwyższymi mandatami, w tym jeden za kradzież, a drugi za porozrzucanie zakupów pokrzywdzonej po ziemi.

źródło: policjaZobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy