155 km/godz. na krajówce w Bulowicach

, Na sygnale, Wiadomości, 31.03.2020 10:50,
A obowiązuje tam ograniczenie do 50 km/godz. Kierowca stracił prawo jazdy
155 km/godz. na krajówce w Bulowicach

27 marca policjanci z oświęcimskiej drogówki około godziny 18.30 znajdowali się na ulicy Bielskiej w Bulowicach, gdzie zmierzyli prędkość samochodu marki Audi.

Okazało się, że jego kierowca pędził z prędkością 155km/h przy ograniczeniu prędkości do 50km/h. Mundurowi natychmiast włączyli sygnały uprzywilejowania dając kierującemu sygnał do zjechania na pobocze i zatrzymania się. Podczas kontroli okazało się, że za kierownicą pojazdu siedział 25 - letni mieszkaniec Kęt.

Za przekroczenie prędkości na kierującego został nałożony mandat i punkty karne, a także zostało mu zatrzymane prawo jazdy, które będzie mógł odzyskać za trzy miesiące.

- Policjanci apelują o przestrzeganie przepisów i nie przekraczanie dozwolonej prędkości. Z całą pewnością lepiej dotrzeć do celu nieco wolniej, ale znacznie bezpieczniej, zachowując prawo jazdy - apelują policjanci.

źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy