1,5 tysiąca kierowców skontrolowanych

Region, Wadowice, Andrychów, Kalwaria Zebrzydowska, Na sygnale, Wiadomości, 13.06.2018 08:35, red
Kolejna akcja policji na drogach. Jej celem było eliminowanie kierujących znajdujących się pod wpływem alkoholu i środków odurzających.
1,5 tysiąca kierowców skontrolowanych
Kilka dni temu funkcjonariusze z wadowickiej drogówki przeprowadzili na terenie powiatu nasilone działania policyjne w ramach akcji „Alkohol i Narkotyki”, których głównym celem jest eliminowanie z ruchukierujących znajdujących się pod wpływem alkoholu i środków odurzających.

Podczas działań w których uczestniczyło 14 funkcjonariuszy, przeprowadzono 1516 badań na trzeźwość i 2 badania dotyczące zawartości narkotyków. Policjanci ujawnili 3 nietrzeźwych kierujących i 1 kierującego pod wpływem środków odurzających. Mundurowi zatrzymali 3 dokumenty uprawniające do kierowania pojazdami.

- Przypominamy kolejny raz, że pijany kierowca swoim zachowaniem stwarza zagrożenie nie tylko dla siebie, ale także innych uczestników ruchu. Prosimy o rozwagę - apelują policjanci.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 14.06.2018 10:37

Skutecznosc badan na obecnosc dragów 50% na 2 zbadanych wykryto u jednego, Czyli jakby zbadali 1516 to wychodzi 758, BRAWO