Złote Gody par z gminy Andrychów [FOTO]

, MAGAZYN, Wiadomości, 18.12.2018 19:10, DK
Kolejna już uroczystość dla par małżeńskich z gminy Andrychów, które świętują jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego, czyli Złote Gody.
Złote Gody par z gminy Andrychów [FOTO]
To już trzecia zorganizowana w grudniu w Park Hotel Łysoń w Inwałdzie uroczystość dla jubilatów z gminy Andrychów, którzy w tym roku świętują 50-lecia zawarcia związku małżeńskiego. Tym razem przybyło 19 par.

Dodajmy, że 10 par nie brało udziału w uroczystościach Złotych Godów organizowanych w ParkHotel Łysoń w Inwałdzie. Odbiorą Oni Medal Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie w terminie późniejszym, uzgodnionym indywidualnie z Jubilatami.

Wtorkową uroczystość poprowadziła dekretarz gminy Andrychów Grażyna Łoboda, a jubilatom gratulacje i życzenia dalszych lat w zdrowiu i małżeńskim szczęściu złożyli burmistrz Andrychowa Tomasz Żak i przewodniczący Rady Miejskiej Krzysztof Kubień.

Wszystkie pary odznaczone zostały nadanymi przez prezydenta medalami za długie pożycie małżeńskie oraz obdarowane okolicznościowymi podarunkami i kwiatami.

Zobaczcie zdjęcia z uroczystości


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy