ZDJĘCIE DNIA. Sposób na tych, którzy parkują na zakazie?

, MAGAZYN, Wiadomości, 17.08.2019 16:23, NEWSY CZYTELNIKÓW
Zdjęcie od Czytelnika z Andrychowa.
ZDJĘCIE DNIA. Sposób na tych, którzy parkują na zakazie?
Powyżej sytuacja z andrychowskiego osiedla, gdzie ktoś nie wytrzymał i postanowił odpowiednio "oznakować" nieprawidłowo zaparkowany samochóld.

A poniżej sytuacja z ul. Rynek w Andrychowie.
W zeszłym tygodniu byłam na mszy u Macieja I widok zaparkowanych samochodów na skrzyżowaniu przed kościołem nawet mnie nie wzruszył, lecz w dniu dzisiejszym kierowców poniosła niezła fantazja.
Samochody zaparkowane tuż przed samym przejściem zasłaniające przejście. Zaparkowane na środku ulicy. Szkoda że te geniusze nie zaparkowały na kościelnych schodach albo jakby się dobrze rozpędzili - nawet w kościele. Sytuacja ta prosi się o kolejny tragiczny finał na przejściu dla pieszych w Andrychowie - piesze do nas mieszkanka Andrychowa.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 18.08.2019 06:36

Acha i samo parkowanie na zdjęciu numer jeden nie ma nic do zarzucenia, zakaz parkowanie znak B-36 tylko może zakazać parkowania a to, że ktoś sobie napisze zakaz parkowania to nie ma wpływu.

Keson, 18.08.2019 06:25

Ale przy kibelku już można stać :)

",,**,,", 18.08.2019 06:13

Dlaczego policja i straz miejska nie reaguje na parkowanie samochodow na placu Mickiewicza i na chodniku przy nest banku i sts???????????????????????