Zakaz spacerów w parkach. Dotyczy to też Pańskiej Góry

, MAGAZYN, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 01.04.2020 21:30, PG
Nie będzie taryfy ulgowej dla osób łamiących nowe zalecenia rządu w sprawie walki z koronawirusem.
Zakaz spacerów w parkach. Dotyczy to też Pańskiej Góry

Od 1 kwietnia do odwołania rząd ogłosił zamknięcie parków, skwerów, plaż, bulwarów i innych terenów zielonych. Miejsca te mają kontrolować funkcjonariusze straży miejskiej i policji. Wcześniej zamknięto już place zabaw, siłownie plenerowe, boiska sportowe i inne tereny rekreacyjne.

I tak Park Miejski w Wadowicach przy alei Wolności jest zamknięty. Podobnie Park Miejski przy ul. Spacerowej w Kętach.

Park Miejski im. Stefana Bobrowskiego w Andrychowie jest otwarty, gdyż stanowi część szlaku komunikacyjnego dla przechodniów ale nie wolno uczęszczać tam na spacery. To samo dotyczy lasów na Pańskiej Górze.

Premier zapowiedział, że policja będzie bezwzględnie karać osoby łamiące te nowe przepisy dotyczące walki z koronawirusem. Za złamanie zakazów grozi kara od 5 do nawet 30 tys. zł.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy