Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o pszczołach [VIDEO]

, MAGAZYN, Wiadomości, 07.02.2019 15:00, DK
Zobaczcie video.
Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o pszczołach [VIDEO]

Cykl PSZCZELARZ NOWICJUSZ to materiał video prezentujący pierwsze kroki w temacie pszczelarstwa. Nowoczesne hobby i niesamowita pasja to główne elementy tego materiału. Materiały video składające się na cały cykl prezentować będą zagadnienie w sposób przystępny i humorystyczny. Celem równoległym projektu jest promocja naszego małopolskiego regionu oraz pobliskich atrakcji turystycznych w skali ogólnopolskiej i zagranicznej (wersje językowe video). Materiał zimowy składał się będzie z 3 odcinków.

Trzy kolejne odcinki prezentować będą tematy m. in. bieżącej obsługi uli, zimowania pszczół, merytoryczne przygotowanie, zapoznanie z literaturą fachową, przygotowania sprzętu, prezentacji rozwiązań i przygotowania podczas zimy do pszczelarskiego sezonu. Kolejny cykl, który rozpoczniemy od wiosny 2019 dotyczyć będzie finalnego uruchomienia pasieki.

Zobaczcie zapowiedź.


Realizowany projekt sygnowany jest przez Partnerów oraz Patronów Honorowych – Małopolska i Marszałek Województwa Małopolskiego, Małopolska Organizacja Turystyczna, Miasto i Gmina Wadowice, Miasto i Gmina Andrychów, Hotel Kocierz & SPA, DUOLIFE i marka Hi5! , Pensjonat Czarny Groń, Portal www.atrakcjewadowice.pl. Patronatem medialnym projekt objęli Gazeta Krakowska, portal www.mamNewsa.pl oraz portal www.wadowice24.pl. Cykl PSZCZELARZ NOWICJUSZ realizowany jest przez Firmę Łysoń oraz najnowszy projekt małopolskiej atrakcji turystycznej – Interaktywne Centrum Pszczelarstwa APILANDIA.

To jedyne takie miejsce w Polsce, gdzie w tak profesjonalny sposób promowany jest temat pszczół i tajniki ich życia. Do Interaktywnego Centrum przybywają wycieczki z całej Polski - są to głównie grupy szkolne, wyjazdy kolonijne, grupy turystyczne z pobliskich Papieskich Wadowic, a także seniorzy aktywnie spędzający czas; miejsce odwiedzane jest przez całe rodziny. W APILANDII niesamowity sposób udało się połączyć ze sobą historię i nowoczesność; tradycję i innowację.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Brak komentarzy