Uczniowie Kotarbina na nagraniach programu "Jaka to melodia". Jak było?

, MAGAZYN, Wiadomości, 29.09.2019 10:45, PG
Nagrania trwały ponad 10 godzin!
Uczniowie Kotarbina na nagraniach programu

Uczniowie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Andrychowie kolejny raz wybrali się do Warszawy na nagranie programu „Jaka to melodia”.

17 września autokar wypełniony do ostatniego miejsca uczniami z klas 1fn, 1f, 1ts, 1tn, 1e, 1sn, 2ts, 2f, 2de,3f oraz 3e pod opieką nauczycieli: Marzeny Sujkowkiej – Knycz, Jacka Stuglika i Piotra Stacha wyruszył o godzinie 6 rano do Warszawy.

Młodzież najpierw zwiedziła Muzeum PRL a potem Muzeum Karykatur.

Później wzięli udział w nagraniu aż 6 odcinków programu „Jaka to melodia”. Nagrania trwały ponad 10 godzin! - Oczywiście bardzo nam się podobało, ale stwierdziliśmy również, że taka praca jest także wykańczająca. W przerwach była możliwość zrobienia pamiątkowych zdjęć czy to z prowadzącym Rafałem Brzozowskim (którego spotkaliśmy już na żywo podczas udziału w nagraniach teleturnieju „Koło fortuny” ) czy też z uczestnikami.- czytamy z relacji z wydarzenia.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy