Trwa zbiórka na wózek dla Szymona z Andrychowa [AKTUALIZACJA]

Region, Andrychów, MAGAZYN, Wiadomości, 09.01.2018 10:00, INFORMACJA PRASOWA
Trwa zbiórka na wózek dla Szymona z Andrychowa [AKTUALIZACJA]

Szymon Sarach ma 22 lata i mieszka w Andrychowie. Jest podopiecznym Fundacji „Promyczek”.

Szymon choruje na postępujący zanik mięśni Duchena (DMD). Ta okrutna choroba prowadzi do degeneracji kolejnych partii mięśni – szkieletowych, oddechowych oraz mięśnia sercowego. Niestety współczesny świat nie odkrył jeszcze leku na to schorzenie. Choroba postępuje sukcesywnie i z biegiem lat chory ma coraz większe kłopoty z chodzeniem, a zanikające mięśnie bardzo szybko się męczą. W wieku 10 lat Szymon musiał zacząć korzystać z wózka inwalidzkiego, a od 17 roku życia na stałe podłączony jest do respiratora. Dzięki swojemu wózkowi elektrycznemu Szymon może poruszać się po mieście, jeździć na zakupy, spotykać znajomych.

Szymon potrzebuje wózka, który zapewni mu względny komfort. Jest to model iChair MC3 wyposażony w windę do przenoszenia. Wózek kosztuje 35 400,00 zł. Zwracamy się do wszystkich o pomoc. Zbieramy na wózek dla Szymona. Zbieramy na godne życie.

W imieniu Szymona, jego rodziny, przyjaciół, znajomych oraz Fundacji „Promyczek” już teraz serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie. Wesołych Świąt Kochani. Niech będą takie dla wszystkich, szczególnie dla Szymona.

Wpłaty można kierować na konto Fundacji „Promyczek”: Bank Pekao S.A., nr konta: 09 1240 4197 1111 0010 6576 5925, koniecznie z dopiskiem „DLA SZYMONA SARACHA”.

AKTUALIZACJA

Po trwającej kilka tygodni akcji Fundacja dziękuje za dotychczasowe wsparcie.

Uwaga. Ważny komunikat
KOCHANI jesteście WSPANIAL! Zebraliśmy już 4025,00 zł! Jeżeli jeszcze 600 osób wpłaci po 50 zł mamy wózek !!źródło: Zarząd Fundacji „Promyczek”

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy