Towarzystwo Miłośników Andrychowa na 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości

Region, Andrychów, MAGAZYN, Wiadomości, 07.02.2018 08:36, NEWSY CZYTELNIKÓW
Towarzystwo Miłośników Andrychowa na 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości
Towarzystwo Miłośników Andrychowa w związku ze zbliżającymi się obchodami 100-lecia niepodległości rozpoczyna akcję zbierania informacji, a także materiałów (zarówno oryginałów, jak i kopii), dokumentujących wydarzenia tamtego okresu.

- Zgromadzone pamiątki za zgodą ofiarodawców zostaną zaprezentowane na wystawie „Drogi mieszkańców andrychowszczyzny do niepodległości”, a także wykorzystane w okolicznościowej publikacji. Istnieje możliwość wykonania skanów/ fotografii materiałów na miejscu, po wcześniejszym umówieniu się. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z wolontariuszami z TMA, którzy udzielą wszelkich odpowiedzi na pytania dotyczące projektu” - informuje TMA.

Szczegóły na plakacie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy