To były udane targi ogrodnicze. Podsumowanie [FOTO]

Region, Wadowice, Andrychów, MAGAZYN, Wiadomości, 12.05.2018 13:05, INFORMACJA PRASOWA
To były udane targi ogrodnicze. Podsumowanie [FOTO]

Dziękujemy wszystkim za obecność na I WIELKICH TARGACH OGRODNICZYCH 2018 zorganizowanych w Mini Zoo „Kucyk” przy współpracy z Gospodarstwem Dudek z Zagórnika. Były to nasze pierwsze wielkie targi, które trwały 2 dni (2-3 maja). Cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i okazały się jednym z największych wydarzeń tego typu w okolicy. Naszym celem było wspieranie lokalnego rolnictwa, ogrodnictwa i rękodzieła.

W targach wzięło udział prawie 50 wystawców, którzy łącznie wystawili tysiące produktów. Zostały one urozmaicone pokazami cięcia drzewek owocowych, pokazami układania bukietów, pokazami sprzętu Stihl, pokazami tresury psów, pokazami sprzętu strażackiego, oraz konkursami. Zorganizowane przez nas targi skupiały się na 3 konkretnych hasłach: OGRÓD, ARCHITEKTURA i ZDROWIE, czyli połączenie piękna z funkcjonalnością oraz byciem FIT ;)

Nasze przedsięwzięcie miało również akcent dobroczynny – pomoc dla Oliwiera z Zagórnika. Odbyła się licytacja, z której dochód został w całości przeznaczony na potrzeby chłopca. Wszyscy hojnie wspierali akcję charytatywną, za co bardzo dziękujemy!

To były nasze pierwsze, ale nie ostatnie WIELKIE TARGI OGRODNICZE! ;) Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji wykonanej przez Zuzannę Słapak!
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy