Stowarzyszenie Otwórzmy Drzwi na Świat składa podziękowania

, MAGAZYN, Wiadomości, 30.04.2019 08:00, OGŁOSZENIE
Stowarzyszenie Otwórzmy Drzwi na Świat składa podziękowania

To było bardzo ważne wydarzenie, które miało na celu przede wszystkim edukację ale też integrację społeczeństwa.

Dziękuję Wszystkim za udział, wsparcie, za to, że przez chwilę ulice Andrychowa były w kolorze niebieskim.

Dziękuję, ale też proszę o to by ta nasza empatia i wyrozumiałość do osób dotkniętych Spektrum Autyzmu trwała cały rok -nie tylko w kwietniu .

Razem możemy więcej.

- Patrycja Kołodziejczyk .

Podziękowania ślemy te z dla Chóru Szkoły Podstawowej w Woźnikach pod kierunkiem P.Agnieszki Sienkiewicz za piękny występ podczas pikniku integracyjnego w tym dniu ,a także za liczne przybycie Specjalnemu Ośrodkowi Szkolno - Wychowawczemu z Kalwarii Zebrzydowskiej tutaj ogromna wdzięczność dla P.Dyr Małgorzaty Pasternak i Specjalnemu Ośrodkowi Szkolno -Wychowawczemu w Kaczynie za udział - już 2 raz .

Chcielibyśmy również podziękować za udział w 2 Gminnym Konkursie „Autyzm w niebieskim świecie „,których prac w tym roku przyszła rekordowa liczba bo ok.240 prac .Tutaj ogromną wdzięczność za pomoc składamy P.Dyr. Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Andrychowie P. Sylwii Kolber oraz P.Marcie Wołek – Bury.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy