Setne urodziny pani Zofii. Wójt dzwoniła do jubilatki z życzeniami

, MAGAZYN, Wiadomości, 06.04.2020 15:40,
Jubilatka wychowała 3 dzieci, doczekała się 10 wnucząt, 14 prawnuków i 7 praprawnuków.
Setne urodziny pani Zofii. Wójt dzwoniła do jubilatki z życzeniami
5 kwietnia 2020 roku pani Zofia Mączka, mieszkanka Wieprza, obchodziła 100-lecie swoich urodzin. W tym wyjątkowym dla pani Zofii i jej rodziny dniu, wójt gminy Wieprz Małgorzata Chrapek złożyła Jubilatce drogą telefoniczną, najserdeczniejsze życzenia.

Pani Zofia urodziła się w Graboszycach, ale od dziecka zamieszkuje i związana jest z gminą Wieprz. Jubilatka wychowała 3 dzieci, doczekała się 10 wnucząt, 14 prawnuków i 7 praprawnuków.

Na ręce Pani Zofii, zostanie dostarczony stosowny list gratulacyjny oraz upominek od Wójta Gminy Wieprz wraz z listami gratulacyjnymi od Premiera Rzeczypospolitej Polskiej Mateusza Morawieckiego i od Wojewody Małopolskiego Piotra Ćwika.

źródło: UG Wieprz

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy