Rozmowy przy kawie z mamNewsa.pl. Prezes wodociągów

, MAGAZYN, Wiadomości, 27.11.2016 12:00, DK
Szefa wodociągów pytamy m.in. o ceny wody i ścieków gminie Andrychów. Choć w przyszłym roku po raz pierwszy od lat opłaty nie pójdą w górę - i tak należą do najwyższych w okolicy!
Rozmowy przy kawie z mamNewsa.pl. Prezes wodociągów

Naszym gościem jest prezes Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Andrychowie Jan Mrzygłód.

 

Szefa wodociągów pytamy m.in. o ceny wody i ścieków gminie Andrychów. Choć w przyszłym roku po raz pierwszy od lat opłaty nie pójdą w górę - i tak juz teraz należą do najwyższych w okolicy!

 

Poza tym - kiedy już wszyscy mieszkańcy gminy Andrychów będą mieli dostęp do wody z wodociągów i do kolektora ściekowego?

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

wendigo11, 28.11.2016 08:37

Bardzo kompetentny i inteligentny człowiek

guide, 27.11.2016 18:49

wioski z kanalizacją prawie w 100% a co z miastem, gdzie są jeszcze duże braki i prezes o tym nic nie powiedział?

mega-fon, 27.11.2016 17:29

Redaktorek jakiś nie douczony, język polski, trudny jak widać!

kalafior, 27.11.2016 16:57

Zwik jest w bardzo dobrej kondycji finansowej,ponieważ "goli" mieszkańców od lat. Jestem za takim rozwiązaniem płatności za wodę i ścieki jak w Kętach i mysle ze prawie wszyscy mieszkańcy też! Jak można było cokolwiek zmieniac w tak ważnym projekcie i stracic dotacje? Ale przecież nic sie nie stało ! Cieszcie się mieszkańcy gminy Andrychów ze podwyżki nie będziecie miec w 2017 a przecież miała byc obniżka jak się 1100 budynków podłączy?Sam Pan Prezes tak twiedził w grudniu 2014 r.?