Rozmowy przy kawie z mamNewsa.pl. Dlaczego Wadowice blokują beskidzką drogę?

, MAGAZYN, Wiadomości, 28.02.2016 12:00, DK
Dlaczego Wadowice blokują powstanie Beskidzkiej Drogi Integracyjnej? O to pytamy dziś w naszej rozmowie.
Rozmowy przy kawie z mamNewsa.pl. Dlaczego Wadowice blokują beskidzką drogę?

 

Dlaczego Wadowice blokują powstanie Beskidzkiej Drogi
Dlaczego Wadowice blokują BDI
Dziś naszym gościem jest wadowicki radni Paweł Janas. Przedstawiciel młodego pokolenia samorządowców znalazł się ostatnio na celowniku burmistrza Wadowic Mateusza Klinowskiego który – kto wie – być może widzi w nim nawet spore zagrożenie dla swojej pozycji.
Dlaczego Wadowice blokują Beskidzką Drogę Integracyjną? Co radny sądzi o ostatnich kontrowersyjnych komentarzach zamieszczonych przez burmistrza na faecbooku? To i wiele innych pytań w naszej rozmowie.

Dziś naszym gościem jest wadowicki radny Paweł Janas. Przedstawiciel młodego pokolenia samorządowców znalazł się ostatnio na celowniku burmistrza Wadowic Mateusza Klinowskiego który – kto wie – być może widzi w nim nawet spore zagrożenie dla swojej pozycji.

 

Dlaczego Wadowice blokują Beskidzką Drogę Integracyjną? Co radny sądzi o ostatnich kontrowersyjnych komentarzach zamieszczonych przez burmistrza na facebooku? To i wiele innych pytań w naszej rozmowie.

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

zandrychowa, 02.03.2016 06:21

Młody rozsądny człowiek a ty na niego plujesz. Nie nauczyli cię w domu/szkole że należy mieć szacunek do ludzi o innych poglądach

gier228, 02.03.2016 01:20

Komentarz usunięty przez autora.

AntyPIS, 29.02.2016 21:34

żak żakiem, ale lepiej żeby szafrańskiemu teczki nie otworzyli bo będzie w Andrychowie wstyd i afera :) Wystarczy, że jego żona należała do "partii", to wystarczający wstyd dla wszystkich powiązanych z nimi i żakolandią :)

asquit, 29.02.2016 20:14

tak na pewno ze żłobka jakaś teczka będzie buhahahaha teczki to dla tego pseudorządu skuteczne jak widać dla niektórych tematy zastępcze przykrywające nieudolność rządzących,kłamstwa i kolejne manipulacje i łamanie prawa przez PIS które krytykuje już nawet sprowadzona przez pisowców do Polski Komisja Wenecka

petarda, 29.02.2016 20:00

Czy Kiszczak tez posiada teczke na Paweł Janas???

barte, 28.02.2016 19:05

Po opinii komisji weneckiej która przyjechała do Polski na zaproszenie pisowskiego rządu teraz już chyba nikt nie ma wątpliwości że ten pisowski rząd łamie prawo.