Remont drogi Andrychów - Zator, objazdy i błędne oznakowanie

, MAGAZYN, Wiadomości, 19.09.2019 07:30, red
Trwa remont drogi wojewódzkiej nr 781 Andrychów - Zator.
Remont drogi Andrychów - Zator, objazdy i błędne oznakowanie
Droga remontowana jest na dwóch dwukilometrowych odcinkach. W Wieprzu wprowadzono ruch wahadłowy, sterowany sygnalizacją świetlną.

Prace potrwają tam prawdopodobnie do połowy października, choć mogą się przedłużyć bo wykonawca napotyka na pierwsze kłopoty - w wielu miejscach podbudowa drogi jest nie taka, jak powinna być. Dlatego trzeba wykonać więcej prac.

Na remontowanym odcinku w Zatorze droga była ostatnio całkowicie zamknięta. Prace potrwają tam do końca października.

Tymczasem kierowcy zwracają uwagę na błędne oznakowanie. Na znaku, który postawiono w centrum Andrychowa, pomylona jest numeracja dróg. Wynika z niego, że z Andrychowa do Wadowic można dojechać drogą krajową nr 28, a Wadowic do Zatora drogą numer 52. W rzeczywistości droga do Wadowic to droga nr 52, a z Wadowic do Zatora - numer 28.

foto: nadesłane

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy