Problem braku koszy na śmieci nadal jest i chyba już tak pozostanie

, MAGAZYN, Wiadomości, 28.08.2019 20:30, PG
I co dalej?
Problem braku koszy na śmieci nadal jest i chyba już tak pozostanie

Na początku tego roku przy ul. Krakowskiej w centrum Andrychowa Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad z Krakowa zamontowała barierki między jezdnią a chodnikiem.

Przy wykonywaniu tego zadania usunięto kosze na śmieci i niestety nie zamontowano ich z powrotem. Po chodniku wciąż walają się śmieci i tak trwa to już od pół roku.

Mieszkańcy w tej sprawie interweniowali w urzędzie miejskim, który to wystosował dwa pisma do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad prosząc o przywrócenie koszy. Jednak, jak się dowiadujemy od dyrektor biura burmistrza Agnieszki Gierszewskiej, GDKKiA stwierdziła, że kosze nie są potrzebne bo obecny system, czyli zbieranie śmieci przez odpowiednie służby, jest wystarczający do utrzymania estetyki drogi i chodnika.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy