Po wybuchu butli gazowej w domu. Zbiórka dla poszkodowanej rodziny

, MAGAZYN, Wiadomości, 17.10.2019 11:00, red
Każda złotówka się liczy.
Po wybuchu butli gazowej w domu. Zbiórka dla poszkodowanej rodziny
Kilka dni temu w jednym z domów w Targanicach doszło do wybuchu butli gazowej - zniszczone zostały ściany, naruszona jest konstrukcja domu. Trzy osoby zostały ranne i trafiły do szpitala.

Więcej o tym zdarzeniu: Wybuch butli gazowej, są poszkodowani

Poszkodowana rodzina potrzebuje pomocy na odbudowę domu. Z pomocą ruszyli już działacze klubu sportowego Halniak Targanice, którzy zapowiadają zbiórkę pieniędzy wśród kibiców podczas najbliższego meczu na stadionie w Targanicach - w niedzielę (20.10) o godz. 15:00. Halniak Targanice zagra mecz z Błyskawicą Marcówka.

"Gdy w naszej społeczności ktoś potrzebuje pomocy, nie stójmy z boku ale wyciągnijmy rękę i pomóżmy‼️
W obliczu wypadku, który miał miejsce w Targanicach, chcemy pomóc w odbudowie domu i powrocie do zdrowia organizując zbiórkę pieniędzy podczas najbliższego meczu. W zdarzeniu tym ucierpiały osoby, które miały i mają wiele wspólnego z Halniakiem. Czujemy się więc zobligowani do tego aby pomóc.
Prosimy kibiców aby przyszli na mecz i wrzucili coś do "puszki". Pokażmy, że mamy dobre serca

Pamiętajcie, że okazane dobro powraca" - apelują działacze Halniaka.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy