Place zabaw w tej gminie to jest jakiś dramat. Jedna z mam skręciła nogę w tym miejscu! [FOTO]

, MAGAZYN, Wiadomości, 08.08.2019 18:45, PG
Andrychów ma problem z miejscami zabaw dla dzieci.
Place zabaw w tej gminie to jest jakiś dramat. Jedna z mam skręciła nogę w tym miejscu! [FOTO]

Pisaliśmy już o placu zabaw przy pomniku Grunwaldzkim w Andrychowie, przy przedszkolu w Zagórniku, na osiedlu Lenartowicza a teraz dostajemy kolejną informacje od rodziców na temat tragicznego stanu placu zabaw obok szkoły podstawowej nr 4 na osiedlu Metalowców w Andrychowie.

Mieszkańcy interweniowali już w tej sprawie Zakładzie Obsługi Mienia Komunalnego ale nie przyniosło to rezultatu.

Miejsce to jest zaniedbane i niebezpieczne dla dzieci a sporo maluchów z osiedla pragnie się tam bawić. Ostatnio nawet jedna z mam skręciła nogę na tym placu, bo wpadła do dziury której nie było widać.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

atnaloj, 09.08.2019 21:25

maniek, Ty się tak nie smuć sukcesami Pana Burmistrza, starczy na wszystko, a jeżeli nie to zwalimy winę na Tuska

maniek, 08.08.2019 19:46

Coś za coś. Może sypią się place zabaw, może za chwilę będą kolejne podwyżki cen śmieci czy ogrzewania (w związku z możliwością tragedii o jakiej mówi burmistrz), może za chwilę Andrychów będzie miał większe zadłużenie niż Kraków, ale za to za chwilę otworzą drugi basen. A i na rozrost administracji oraz Gruzję, Ukrainę i inne delegacje Pana Burmistrza Żaka i jego radnych byle starczyło.