Pełne atrakcji i bezpieczne ferie [FOTO]

, MAGAZYN, Wiadomości, 12.01.2019 15:15,
W ferie będziemy odwiedzać i polecać miejsca, w których można aktywnie i bezpieczna spędzać wolny czas. Na początek ośrodek Czarny Groń w Rzykach.
Pełne atrakcji i bezpieczne ferie [FOTO]
W Rzykach ferie trwają już na całego, a atrakcji tutaj nie brakuje. Jest coś dla narciarzy – czynne są trasy dla bardziej i mniej zaawansowanych narciarzy, a także dla najmłodszych.

Czynne jest lodowisko, a od kilku dni temu wystartowała „Polana aktywnego pingwina” dla najmłodszych, która znajduje się obok hotelu Czarny Groń. Na polanie można jeździć na sankach, kołach lub stawiać pierwsze kroki na nartach czy snowboardzie. Jeśli ktoś nie posiada takowego sprzętu, może go na miejscu wypożyczyć.
Atrakcja czynna jest codziennie w godz. 10:00 – 20:00 Więcej informacji: https://www.czarnygron.pl/resort/atrakcje/szczegoly-atrakcji

W sobotę na stoku w Rzykach odbyła się specjalna akcja profilaktyczna - jak bezpiecznie spędzać ferie na stoku. Organizatorem była Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach, Ośrodek Pomocy Społecznej w Andrychowie i GOPR.



















Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy