Opinie mieszkańców po głośnym filmie o pedofilii w Kościele [VIDEO]

, MAGAZYN, Wiadomości, 16.05.2019 20:10, DK
Opinie mieszkańców po głośnym filmie o pedofilii w Kościele [VIDEO]
Film braci Sekielskich „Tylko nie mów nikomu” o pedofilii w Kościele od niespełna tygodnia jest w serwisie YouTube, a ma już ma już ponad 15 mln wyświetleń.

Wywołał spore poruszenie, a my opinie zebraliśmy w mieście w którym urodził się Karol Wojtyła, czyli w Wadowicach.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Zakolog, 17.05.2019 19:37

No to stało się, w Andrychowie już nie ma kościoła prawowiernego, nikt go nie broni, nawet członkowie grup parafialnych milczą. Wszyscy uznali film Sekielskiego za prawdziwy ! Chyba Blaise Pascal stwierdził, iż każde zjawisko można opisać na wiele sposobów, ale tylko jeden z nich może być prawdziwy. Film Sekielskiego nie jest prawdziwy, tylko za taki został przez katolików uznany.

Zakolog, 17.05.2019 12:38

Klerykalną pedofilię można wytrzebić z Kościoła, jednym dekretem, zabraniającym przyjmowania do służby liturgicznej chłopców poniżej 15 roku życia. Niestety, wtedy powstaje problem sanitarno-epidemiologiczny, ponieważ ministranci nie będą dawać ciumka, nie będzie komu wyczyścić krasnala i nawilżyć przedziałek.

aleocochodzi, 17.05.2019 11:24

Wystarczy ujawnić aneks do raportu z likwidacji WSI i ludzie dowiedzą się kim są osoby rządzące naszym państwem, kreujące przekaz medialny, prowadzące różne instytucje a także pokaże to kto jest kim w Kościele nie tylko katolickim. Wybierając PiS, PO , Kukiza, a także różnej maści zboczeńców nie mamy na co liczyć. Tylko nastawiona patriotycznie na przywrócenie władzy polakom Konfederacja może nam w tym pomóc. Tylko oni mają odwagę mówić co tak naprawdę w Polsce idzie w złym kierunku. Nasz los w naszych rękach!